O nás

Úvod O nás

Společnost DMBAU s.r.o. za krátkou dobu prošla rychlým vývojem a prosadila se především v zateplování obvodových plášťů, opravování historických fasád a přilehlých objektů budov. V našem oboru působíme již více než 10 let, zakázky provádíme v co nejkratším termínu a k maximální spokojenosti zákazníka.

Našim cílem je vytvořit kvalitní stavbu a moderní vzhled domů. Při práci dodržujeme maximální možnou čistotu a pořádek na staveništi. Po dokončení zakázky po sobě nenecháme stopy zaschlých omítek, zbytky stavebních materiálů, ani jiný nepořádek.

Díky mnohaletým zkušenostem našich pracovníků jsme zrealizovali desítky zakázek a získali spoustu spokojených zákazníků. Dbáme na to, aby naši zaměstnanci byli vždy důkladně proškoleni, sledujeme aktuální trendy a nové technologie ve svém oboru.

Rádi vám sestavíme nezávaznou cenovou kalkulaci na základě konkrétních požadavků. Na osobní schůzce poté doladíme veškeré detaily a časový harmonogram. Uvědomujeme si důležitost dodržení stanovených termínů nepřekročení rozpočtu, proto věnujeme velkou pozornost přípravné fázi celého projektu.