Půdní vestavby

Úvod Rekonstrukce Půdní vestavby

Realizace obytné půdní vestavby je oblíbenou volbou pro rekonstrukci půdy, protože umožňuje vdechnout život dlouhodobě nevyužívanému prostoru pod střechou, ale zároveň i zvětšit užitnou plochu rodinného domu.

Výhody půdních vestaveb

Mezi hlavní výhody půdních vestaveb, proč se pustit do časově i finančně náročné rekonstrukce půdních prostor patří:

  • hodnotné využití nepoužívaného prostoru,
  • architektonicky nápaditě pojaté zpracování půdního prostoru,
  • poskytnutí zajímavého výhledu do krajiny či na historické památky,
  • střešní okna poskytující více světla v prostoru,
  • uskutečnění zateplení střechy a stěn domu včetně hydroizolace,
  • úspora elektrické energie,
  • výrazné zvýšení hodnoty nemovitosti.

Půdní vestavby umožňují využít volný, tmavý a zaprášený prostor půdy a zajistit tak zvětšení užitné plochu domu pro rozrůstající se rodinu nebo třeba pro budoucí nájemníky. Půdní vestavby významně zvyšují hodnotu nemovitosti, protože nejen rozšiřují užitnou plochu, ale též zlepšují celkovou exteriérovou podobu a funkčnost objektu.

Důležitá je kvalitní tepelná izolace

Nesmírně důležitým prvkem dobře provedené půdní vestavby je aplikace kvalitní tepelné izolace, jenž zajišťuje faktickou úsporu elektrické energie a tím značně snižuje náklady na vytápění. Základem dobře provedené půdní vestavby je také implementace izolace proti vlhkosti a dešťovým srážkám, poskytující bezproblémové obývání nově zbudovaného půdního prostoru. Všeobecně platí, že provedení půdních vestaveb podléhá přísným stavebním normám a požadavkům ze strany úřadů.

Rekonstrukce půdních prostor na klíč

Naše společnost disponuje mimořádnými dlouholetými znalostmi v oboru stavebnictví, proto jsme tedy schopni zajistit kvalitní a bezpečnou realizaci vašeho projektu na zakázku. Specializujeme se na rekonstrukce půdních prostor na klíč a provádíme vyhotovení záměru v časově co nejkratším termínu. Postaráme se o veškeré stavební práce, včetně projektové dokumentace a zajistíme nezbytná povolení, takže si můžete být jisti kvalitou provedení a bezpečností vaší nové půdní vestavby. Naše stavební firma DMBAU s. r. o. poskytuje kompletní profesionální servis spojený s veškerými pracemi týkajícími se zhotovení půdních vestaveb Praha i rekonstrukcí půdních prostor.