Předsazené stěny

Úvod Sádrokartonářské práce Předsazené stěny

Nejste spokojeni se stávajícím vzhledem vašich obvodových zdí, jsou nerovné, škaredé nebo potřebujete zlepšit funkční vlastnosti stěn vašeho domu či bytu? Máme pro vás řešení, jak elegantně a pohotově zajistit změnu k lepšímu. V současné době je populární metodou pro vylepšení obvodových stěn připevnění, tzv. předsazených stěn na stávající obvodové zdi. Tato inovativní metoda poskytuje zlepšení provozních vlastností stěn, ale také dodává prostoru moderní design a dokonale hladký povrch, na který bude radost pohledět.

Výhody předsazených stěn:

Předsazené stěny neboli předstěny jsou vytvářeny na základě profilů, z kterých se vytvoří konstrukce, na než se poté připevní stěny zvolené podle požadavků zákazníka. Předsazené volně stojící stěny zaručují dokonalý vzhled vašeho interiéru a disponují řadou dalších předností, z nichž můžeme jmenovat například tyto:

  • odhlučnění a zlepšení akustických podmínek v místnosti,
  • lze vložit tepelnou izolaci a snížit náklady na vynaložené energie,
  • možnost zavedení instalační aparatury, jako je elektrické nebo vodovodní vedení,
  • odpadá potřeba opravy stávajících povrchů,
  • zvýšení požární odolnosti,
  • zvýšení bezpečnosti objektu,
  • předstěny jsou vhodné jak do bytu, do rodinného domu, tak i do komerčních budov.

Rychlá montáž

Všechny jmenované výhody jsou zajištěny bez složité přestavby daného prostoru. Instalace předsazených stěn se provádí rychle a bez komplikovaných stavebních zásahů, tím pádem nedochází k výraznému narušení pohodlí klienta.

Jsme stavební firma specializující se na montáž předsazených stěn Praha a okolí. Poskytujeme nezávazné konzultace a návrhy týkající se vašeho projektu. Provádíme instalaci předsazených stěn a kompletaci stavebních zakázek. Přemýšlíte jak vylepšit váš dům, zprostředkovat tepelně-izolační komfort, vytvořit zvukovou bariéru a zároveň zvýšit jeho estetickou hodnotu? Neváhejte kontaktovat naší společnost DMBAU s. r. o., jenž působí na trhu dlouhou řadu let a poskytuje profesionální služby v oboru stavebnictví. Realizujeme veškeré sádrokartonové konstrukce. Naši odborní pracovníci vám ochotně poradí, jaký typ předstěny zvolit ve vašem konkrétním případě a jak nejlépe realizovat celý projekt k vaší plné spokojenosti.